Biała torba na zakupy do sublimacji i innych metod nadruku
Wymiary: 40x40 cm
- Pole zadruku: ok. 30x30 cm
- Gramatura: 180 g/m2
Siatka non-wove na zakupy przeznaczona do wykonywania nadruków metodami: sublimacji , DTF oraz przy użyciu folii flex and flock. Możliwe jest zastosowanie papierów termotransferowych do drukarek laserowych i atramentowych.
Praktyczna poliestrowa torba typu shopper jest lekka i nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu - bez trudu zmieści się do damskiej torebki czy schowka samochodowego, by być zawsze pod ręką.
W przeciwieństwie do zwykłych foliówek, płócienna torba na zakupy jest funkcjonalna i wytrzymała, nadaje się do wielokrotnego użytku - rozwiązanie ekologiczne i oszczędne.
Torba eko z materiału z nadrukiem to obecnie modny dodatek i dopełnienie codziennej stylizacji.
Białe torby ekologiczne z własnym nadrukiem mogą być noszone pojedynczo lub razem z miejską torebką, by pomieścić wszelkie niezbędne przedmioty: drugie śniadanie do pracy i szkoły, książki na uczelnię, dziecięce zabawki i inne drobiazgi, które trzeba wygodnie przenieść.
Siatka z poliestru do sublimacji stanowi też praktyczny gadżet reklamowy dla firm - torbę łatwo spersonalizować, nadając jej nadruk czy kolor powiązany z image marki; dodatkowo na takiej formie promocji firma zyskuje wizerunek troszczącej się o środowisko.
Możliwość naniesienia na eco torby nadruku według własnego projektu czyni je unikalnymi i niepowtarzalnymi - szczególnie, jeśli nadruk odnosi się do pewnego wydarzenia, daty czy okazji.
Materiałowe torby do zadruku łatwo utrzymać w czystości, dlatego są idealne do wzięcia w plener: do parku, na plażę, do lasu czy na piknik.
Zobacz inne torby do sublimacji w różnych kolorach i rozmiarach