Nasze portale (porady, filmy)

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do Newslettera:
Otrzymuj informacje o nowościach
i promocjach !

Podaj kod:
Captcha

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności.

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera i informacji o promocjach.

zapisz się

Nagrody dla firmy AGAWA.PL

Korony Reklamy 2018
I tym razem Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii REMADAYS 2018 były dla nas pomyślne. Dzięki zaufaniu naszych Klientów, wspólnej pracy nad ofertą i codziennemu wysiłkowi możemy cieszyć się z otrzymanej nagrody.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do naszego sukcesu.

Korony Reklamy - Technology
Tegoroczne Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii okazały się dla nas osobistym sukcesem. Nasza codzienna praca i wkład w rozwój naszej oferty i dbałość o każdego Klienta zaowocowała I miejscem w konkursie Korony Reklamy w kategorii Technology.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wierzą w naszą misję i wsparli nas swoim głosem.

Rozważna Firma
Firma AGAWA.PL również w tym roku została wyróżniona za wiarygodność i stosowanie dobrych praktyk biznesowych.

Najnowszy certyfikat dla firmy OCP
Firma OCP to producent atramentów, który jako jeden z pierwszych uzyskał najnowszy certyfikat ISO 9001: 2015 dotyczący norm systemu zarządzania jakością - DIN EN ISO 9001: 2015.
Oznacza to, że firma OCP działa zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi. To kolejny certyfikat przyznany firmie OCP potwierdzający zaangażowanie producenta na rzecz innowacji i przestrzegania najwyższych standardów jakości.

Producent został również nagrodzony za 10 letnie wdrażanie w systemie zarządzania jakością - TUV (quality management system). Najważniejszym celem i priorytetem firmy OCP jest ciągłe zapewnianie najwyższego poziomu kontroli jakości produkcji oraz obsługi klienta.

Rozważna Firma
Certyfikat uznania dla AGAWA.PL za konsekwentne przestrzeganie Kanonu Dobrych Praktyk Rozważnych Firm.

Gazela Biznesu 2014
Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy AGAWA.PL do elitarnego klubu Gazeli Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm małych i średnich przedsiębiorstw.

Kreatywne podejście do znaczka pocztowego
Kreatywne podejście do znaczka pocztowego

Dyplom dla AGAWA.PL
Organizatorzy targów RemaDays Warsaw z okazji jubileuszu 10 lecia dziękują swoim wieloletnim partnerom za współpracę i zaufanie.

AGAWA.PL - pracodawca - organizator pracy bezpiecznej
Państwowa Inspekcja Pracy uhonorowała naszą firmę listem gratulacyjnym za znaczące dokonania w zakresie eliminacji i ograniczania zagrożeń w środowisku pracy - tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy.

Marka OCP to światowy lider w produkcji atramentu do napełniania kartridży do drukarek atramentowych, odznaczony certyfikatem jakości ISO 9001:2008, ISO 9001:2000.
W tym roku nasza firma została wyróżniona Certyfikatem Wyłącznego Dystrybutora atramentów OCP na rynek Polski. Bardzo dziękujemy firmie OCP za zaufanie. Praca z liderem to dla nas zaszczyt.

"Gazela Biznesu" przyznawana przez dziennik Puls Biznesu to ranking najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, które nie tylko osiągają ponadprzeciętne wyniki finansowe i dynamicznie się rozwijają, ale również są rzetelnymi partnerami biznesowymi. Podstawowe kryteria zakwalifikowania to dynamika wzrostu przychodów, rentowność i rzetelność w obrocie gospodarczym. Należymy do tego elitarnego grona od 2004 roku, a w 2008 roku po raz drugi mieliśmy zaszczyt otrzymać miano Gazeli Biznesu.

W raporcie miesięcznika PC Kurier - "Handel internetowy 2000 / 2001" - firma AGAWA.PL zajęła 3 miejsce wśród polskich sklepów internetowych.

Certyfikat "Rozważna Firma" przyznawany jest firmom w uznaniu ich sukcesów w efektywnym zarządzaniu zasobami finansowymi przedsiębiorstwa, w związku z konsekwentną polityką redukowania ryzyka finansowego w transakcjach handlowych z kontrahentami oraz realizacją sprawdzonych, zewnętrznych procedur skutecznego monitorowania i odzyskiwania należności zagrożonych brakiem zapłaty. Certyfikat przyznano nam już pięciokrotnie - w 2006, 2007, 2008, 2010 oraz 2012. Stanowi on dowód uznania za styl prowadzenia biznesu przez AGAWA.PL oraz rekomenduje firmę jako solidnego, rozważnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

"Teraz Internet" to ogólnopolski konkurs, mający na celu wyłonienie i promocję najlepszych polskich serwisów internetowych. Konkurs "Teraz Internet" jest próbą walki z zaśmiecaniem zasobów internetowych, poprzez promowanie firm solidnych i pożytecznych, które służą społeczeństwu swoją wiedzą, informacją, pośrednictwem, czy też mądrą konsultacją. Do konkursu Firma AGAWA.PL została nominowana dwukrotnie w 2003 w kategorii "E-sklepów" i w 2004 w kategorii "Sklepy – aukcje internetowe".

Nagrody dla produktów i naszych partnerów

Firma OCP wyróżniona na Remax Asia 2014.

Marka OCP - lider w produkcji atramentu do napełniania kartridży do drukarek 17 października 2014 została wyróżniona za "doskonałe sieci sprzedaży na całym świecie". Nagroda wyjątkowa szczególnie w branży regeneracji.

Mamy w swojej ofercie produkty i surowce wielu światowych marek, których jesteśmy jedynymi dystrybutorami na terenie Polski. Wdrożone przez nas na polski rynek produkty zostały wielokrotnie docenione i wyróżnione w konkursach i rankingach zarówno w kraju jak i za granicą.

Produkty Jet Tec - najbardziej utytułowanej marki DCI w Wielkiej Brytanii zostały odznaczone międzynarodowym certyfikatem jakości ISO 9001:2008, potwierdzającym wysoki standard świadczonych usług.

Spełniając światowe normy i regulacje w zakresie ochrony środowiska marce Jet Tec i firmie DCI przyznano także certyfikat ISO 14001: 2004 (system zarządzania środowiskowego).

Firma chroni zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Za system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy uzyskała certyfikat OHSAS 18001: 2007

Firma OCP GmbH otrzymała międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001:2008. OCP GmbH jest pierwszą firmą na świecie w naszej branży, która otrzymała najnowszy certyfikat najczęściej wdrażanego systemu zarządzania jakością.
Od wielu lat firma OCP GmbH jest znana w branży jako światowy lider w dziedzinie podnoszenia jakości. Dlatego OCP GmbH posiada od 2005 roku pełną certyfikację ISO 9001:2000, dzięki czemu może osiągać lepsze wyniki niż inne firmy z branży.
Certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2008 został wręczony firmie OCP GmbH 14 kwietnia 2009 roku w jej siedzibie w Hattingen (Niemcy) przez narodową organizację certyfikującą TÜV NORD.

Firma DCI została uhonorowana Nagrodą Królowej Anglii za technologię JET TEC "Extra Life" - dla Najbardziej Innowacyjnych Produktów. Technologia ta pozwala na zwiększenie zużycia atramentu w alternatywnych kartridżach marki Jet Tec.

Magazyn komputerowy ENTER przeprowadził test alternatywnych wkładów do drukarek atramentowych i i za najlepsze uznał kartridże europejskiej marki Jet Tec. Wyniki testu zostały opublikowane w majowym wydaniu miesięcznika, w którym czytamy, że kartridże firmy Jet Tec uzyskały najwyższą średnią notę (9,1 pkt. na 10 możliwych) i zdobyły tytuł: Wybór redakcji Enter 5/2005.

Na gali COMPANY LEADERHIP AWARDS 2003, zorganizowanej podczas targów Comdex w Las Vegas firma OCP GmbH została wyróżniona jako najlepszy światowy producent atramentów do regeneracji kartridży atramentowych.