Zapisz się do Newslettera
i odbierz darmowy e-book

Zapisz się do Newslettera
i odbierz darmowy e-book:

"Sekrety personalizacji", czyli kompendium wiedzy o wykonywaniu nadruków

Podaj kod:
Captcha

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych (Newslettera) na moje konto e-mail. W każdej chwili mogę zrezygnować z otrzymywania Newslettera tutaj


zapisz się

Nasze portale (porady, filmy)

AGAWA dzieciom, młodzieży... przyszłym artystom

Od początku istnienia firma AGAWA.PL nie zapomina o najbardziej potrzebujących. Zwłaszcza dzieci stają się motywem i celem naszych działań: organizacji własnych akcji oraz udziału w licznych kampaniach charytatywnych inicjowanych przez inne firmy i stowarzyszenia. Sponsorujemy również różne imprezy, festyny itp. Poniżej przedstawiamy społeczne, kulturalne i charytatywne wydarzenia, których sponsorem była m.in. firma AGAWA.PL.

Rejonowy Konkurs Recytatorski - 24.04.2023
25 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury Tkacz odbył się Rejonowy Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości ks. Jana Twardowskiego, którego tematem były słowa ks. J. Twardowskiego: "Zadaniem poezji jest ocalić wartości najważniejsze i podeptane". Organizatorem wydarzenia była dyrekcja oraz nauczyciele SP nr 9.
AGAWA.PL, jako firma popierająca rozwój intelektualny, wsparła konkurs upominkami dla zwycięzców turnieju. Dziękujemy za dyplom uznania od organizatorów. Cieszymy się, że nasze upominki sprawiły radość uczestnikom konkursu. Pozdrawiamy Dyrekcję, całe Grono Pedagogiczne. Uczniom życzymy samych sukcesów w dalszym doskonaleniu swoich umiejętności w tym kierunku.

Teatr Za Jeden Uśmiech

Teatr Za Jeden Uśmiech - 4.05.2022
Kilka dni temu w Ośrodku w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się przedstawienie dla dzieci niepełnosprawnych. Za pośrednictwem Teatru przekazaliśmy podopiecznym ośrodka drobne upominki w postaci pluszowych zabawek. Mamy nadzieję, że nasze prezenty sprawiły im radość.

Teatr Za Jeden Uśmiech
Teatr Za Jeden Uśmiech
Teatr Za Jeden Uśmiech

Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska, im. Legionów polskich w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć młodzież w zdobywaniu praktyki zawodowej na naszych materiałach, dziękujemy za dyplom uznania.
Pozdrawiamy uczniów, Dyrekcję i całe Grono Pedagogiczne. Uczniom życzymy samych sukcesów w dalszym doskonaleniu swoich umiejętności w tym kierunku.

Podziękowania Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska
Podziękowania Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska

Zakończenie nauki w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Rawie Mazowieckiej
Dziękujemy za dyplom uznania od Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Rawie Mazowieckiej.
Przesyłamy pozdrowienia dla Podopiecznych i życzymy wszystkim szczęśliwych wakacji. Mamy nadzieję, że nasze upominki sprawiły Wam radość.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rawie Mazowieckiej - Dyplom
Piknik Rodzinny w Kurzeszynie Piknik Rodzinny w Kurzeszynie

Piknik Rodzinny w Kurzeszynie
Kilka dni temu odbył się niesamowity "Piknik Rodzinny" w małej miejscowości Kurzeszyn. W pikniku uczestniczyli podopieczni Zespołu Placówek Specjalnych z Rawy Mazowieckiej. To oni zwrócili się do nas z prośbą o nietypowe wsparcie, mianowicie poduszeczki z ciekawymi i mądrymi sentencjami życiowymi optymistycznie nastawiającymi wychowanków do życia. Praca przy takich projektach daje ogromną satysfakcję. Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości dla opiekunów.

Piknik Rodzinny w Kurzeszynie
Piknik Rodzinny w Kurzeszynie Piknik Rodzinny w Kurzeszynie Piknik Rodzinny w Kurzeszynie

Mama, tata i ja" i Agawa
W minioną niedzielę tj. 27 maja 2018 r. mieliśmy okazję być w gronie darczyńców dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zawadzie, która to zorganizowała wspaniały piknik rodzinny. Były występy dzieci ze szkoły, ale również na zaproszenie szkoły wystąpili: Studio Tańca KOBOS Dance z Tomaszowa Maz., instruktorka tańca z Klubu Fanti Fitness, Pani Marta Mysur - mistrzyni świata w Taekwondo i jednocześnie policjantka z tomaszowskiej KPP, Pani Agnieszka Dębowska z "The Voice o Poland 2017". Dodatkowych atrakcji również nie brakło: trampolina, dmuchane zabawki, zabawa w pianie, wizyta strażaków, policji, pyszne dania przygotowane przez dzieci z rodzicami oraz oczekiwana loteria fantowa. Dziękujemy jeszcze raz za zaproszenie nas do udziału w takim wydarzeniu i życzymy dalszych sukcesów.

Mama, tata i ja
Mama, tata i ja Mama, tata i ja Mama, tata i ja Mama, tata i ja

Turniej piłkarski Mazovia Cup 2018 rocznik 2009
W minioną niedzielę 25 lutego 2018, w jednej z hal sportowych w Tomaszowie Mazowieckim odbył się turniej piłki nożnej młodych i zdolnych dzieci z rocznika 2009. W rywalizacji brało udział 8 drużyn z naszego województwa. Mazovia I zdobyła ostatecznie drugie miejsce. Gratulujemy zwycięzcom turnieju - RAP Radomsko oraz wszystkim pozostałym uczestnikom turnieju. AGAWA.PL, jako firma popierająca aktywność fizyczną, wsparła Klub Mazovia upominkami dla uczestników turnieju.

Piłkarskie emocje w Tomaszowie Mazowieckim Piłkarskie emocje w Tomaszowie Mazowieckim

Jeden mail a tyle wspólnej radości
Jakiś czas temu poznaliśmy kolejne radosne buźki, tym razem z Gminnego Przedszkola we Władysławowie. Wystarczył niewielki gest z naszej strony, aby umilić maluszkom codzienną naukę oraz prezentowanie swoich prac malarskich. Życzymy podopiecznym przedszkola samych szczęśliwych chwil i jeszcze więcej kreatywnych pomysłów.

Podziękowania Stowarzyszenia Pomocy Chorym z Zespołem Turnera

Nagrody dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Chorym z Zespołem Turnera
Stowarzyszenie Pomocy Chorym z Zespołem Turnera istnieje od 1990 roku i wciąż pomaga dzieciom w leczeniu i rehabilitacji, a także rodzicom w zdobywaniu środków finansowych na te cele. Agawa.PL włączyła się do akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie i ufundowała pomoce naukowe dla potrzebujących dzieci.

Podziękowania Stowarzyszenia Pomocy Chorym z Zespołem Turnera

Przyciągnijmy wsparcie i empatię
Każda forma wsparcia najmłodszych milusińskich jest wiele warta. Mamy nadzieję, że nasza pomoc rzeczowa "przyciągnie" też innych i zachęci do dzielenia się i niesieniu pomocy potrzebującym.

Teatr za jeden uśmiech

"Teatr za jeden uśmiech" kolejny spektakl
Przepiękne uśmiechy na twarzach dzieci z Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego SZANSA w Piotrkowie Trybunalskim dzięki kolejnemu występowi aktorów z "Teatru za jeden uśmiech". Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dzielić tą radość przekazując podopiecznym upominki w dniu imprezy.

Teatr za jeden uśmiech

Piłkarskie emocje w Tomaszowie Mazowieckim
W ostatni weekend wakacji, tj. 27 sierpnia 2016, w naszym mieście na boisku Lechii, odbył się turniej piłki nożnej dzieci z rocznika 2008. Emocji nie brakowało, w turnieju uczestniczyło aż 12 drużyn. Cieszymy się, że syn naszego pracownika został wyróżniony i został jednym z lepszych zawodników Lechii Czerwonej. Gratulacje dla wszystkich dzieci, ich rodziców i trenerów. Jako jedna z lokalnych firm wsparliśmy organizatorów, przekazując gadżety na nagrody dla dzieci.

Piłkarskie emocje w Tomaszowie Mazowieckim Piłkarskie emocje w Tomaszowie Mazowieckim Piłkarskie emocje w Tomaszowie Mazowieckim Piłkarskie emocje w Tomaszowie Mazowieckim

Tablica pełna uśmiechów
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju zabawy plastyczne, które pomagają im rozwijać wyobraźnię i tworzyć niesamowicie kreatywne prace. To dlatego z przyjemnością wsparliśmy Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Bełchatowie. Dzieciaki mają teraz tablicę, na której mogą pochwalić się swoimi dziełami. Powodzenia!

Piłkarskie emocje w Tomaszowie Mazowieckim

Pomagamy spełnić dziecięce marzenia
W ostatnim czasie firma Agawa.PL dołożyła swoją "cegiełkę" i wsparła finansowo "Fundację Dziecięca Fantazja". Każda cegiełka jest niezwykle ważna, gdy tylko pomaga innym, szczególnie dzieciom, aby spełnić ich nawet najdrobniejsze marzenia w trudnych dla nich chwilach zmagania się z przeróżnymi ciężkimi chorobami. Odczuwamy ogromną radość widząc te promienne uśmiechy na buźkach dzieci, gdy spełniają się ich fantazje.

Zdążyć z Pomocą

Zdążyć z Pomocą
Spieszmy się pomagać innym, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie. Jest wielu potrzebujących, a tak niewielu pomagających. Mamy nadzieję, że nasza skromna "cegiełka" będzie jedną z wielu w budowaniu lepszego życia podopiecznych Fundacji Dzieciom.

Zdążyć z Pomocą

"Teatr za jeden uśmiech" po raz kolejny
Po raz kolejny mieliśmy okazję wesprzeć inicjatywę, jaką była organizacja imprezy Mikołajkowo-Wigilijnej dla dzieci przebywających w szpitalu. Tym razem odbyła się w naszym lokalnym Tomaszowskim Centrum Zdrowia. Z ogromną radością patrzy się na te uśmiechnięte buzie maluszków.

Teatr za jeden uśmiech po raz kolejny

Fundacja Hematologii Rodziny Bogdani
Wiele dziedzin życia wymaga wsparcia z naszej strony. Najważniejszą oczywiście jest samo zdrowie. Agawa.PL pomaga realizować cele jednej z Fundacji - Fundacji Hematologii Rodziny Bogdani - zajmującej się udzielaniem pomocy osobom dotkniętym poważnymi chorobami układu krwiotwórczego i chłonnego a także rozwijaniem i doskonaleniem wiedzy w tym zakresie.

POMÓŻ I TY
Firma Agawa.Pl jest wrażliwa na potrzeby drugiego człowieka, dlatego co roku przeznaczamy określony budżet na wspieranie chorych dzieci, podopiecznych różnych fundacji. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy brać udział w tak szczytnych inicjatywach i jednocześnie propagować taką pomoc na szerszą skalę.

Świąteczne prezenty dla podopiecznych SOS Wioski Dziecięce
Dom pełen miłości dla każdego dziecka. Ta świąteczna inicjatywa pomoże uczynić dzieciństwo bardziej szczęśliwym

Przedsięwzięcie społeczno-edukacyjne
Wielki Test Języka Angielskiego
Wspieramy realizację ogólnopolskiego projektu. Udowodniliśmy, że znamy język angielski na poziomie B1

Przygotowujemy placówkę do nowego roku szkolnego
"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli sie z innymi"

Teatr za jeden uśmiech
Wystarczy odrobina dobrej woli, aby czas pobytu w Ośrodku był szczęśliwy, radosny, obfitujący w prezenty. Cieszymy się, że uśmiech zagościł także na buzi podopiecznych Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa" w Piotrkowie Trybunalskim.

Doposażamy ekopracownię
Dobre drzewo dobrym się owocem okrywa, dobry człek z dobrych czynów poznawany bywa. Cieszymy sie, że możemy brać udział w projekcie, pomagać i wyposażać salę, która będzie służyła uczniom przez długie, długie lata

Optymistyczne przedszkole
Uśmiech i szczęście dzieci to kierunek naszych działań

"Dla Ciebie, Mamo" po raz drugi
II Powiatowy Konkurs "Dla Ciebie, Mamo" dobiegł końca. Jesteśmy dumni z faktu, iż mieliśmy swój wkład w ufundowanie nagród dla uczniów szkół podstawowych powiatu tomaszowskiego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Info-Tech po raz IV
Idea rozwoju młodzieży jest bardzo ważna. Sukcesy w konkursach to jedna z wielu dróg rozwoju i samorealizacji młodzieży. Jesteśmy dumni z faktu, iz po raz czwarty mieliśmy swój wkład w osiąganie kolejnych sukcesów uczestników Konkursu INFO-TECH IV.

Radość na twarzy najmłodszych z ZSP w Brzeźnicy
Za ofiarność i zrozumienie potrzeb placówki, za serce, które kocha i pomaga potrzebującym, za wsparcie, które wywołuje radość na twarzy i szczęście innych.

Jest nam niezwykle miło, iż ofiarowane tablice prezentacyjne będą mogły służyć Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Brzeźnicy przez najbliższe lata, a przekazana za ich pomocą wiedza będzie kształtowała poglądy na życie podopiecznych.

"Sanna" w Królowej Woli z AGAWA.PL
Tegoroczna zima minęła nam na popularyzowaniu szkolnej turystyki młodzieżowej oraz wsparciu i pomocy w organizacji XX jubileuszowego Rajdu Zimowego "Sanna" organizowanego przez Szkolne Koło PTSM przy Szkole Podstawowej im. Ignacego Mościckiego w Królowej Woli

Przyjaciel Przedszkolaka
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi". Udało nam się zrealizować cel - ufundowaliśmy karnawałowe prezenty dla dzieciaków z przedszkola w Drzewicy - uśmiech i szczęście towarzyszyło im przez cały czas trwania Balu Karnawałowego.

Paczka dla dzieci
Iskierką nadziei i odrobiną radości w te święta Bożego Narodzenia oddarowaliśmy potrzebujące rodziny z Ośrodka Pomocy Społecznej w Główczycach. Cieszymy się, że dzięki naszej pomocy Świety Mikołaj zawitał także i w tych rodzinach, a prezenty nie okazały się tylko nieziszczonymi marzeniami.

Tacy Sami
"Tacy Sami" to Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych. Nasza firma dokładając swoją cegiełkę w postaci przekazania koszulek z nadrukowanym logiem stowarzyszenia, promuje idee pomocy dzieciom niepełnosprawnym. Radość dzieci i wdzięczność rodziców za okazaną pomoc - bezcenna.

Radość Przedszkolaka
Radość przedszkolaków, uśmiech na ich twarzy i zadowolenie. Dla takich emocji warto pomagać. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy wesprzeć tomaszowskie Przedszkole nr 17.

Marzenia się spełniają
Dla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy drugim radość w niedoli przynoszą. Współpraca z Fundacją Na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny zaowocowała możliwością odwiedzenia przez potrzebujące dzieci z terenów Białorusi Polski w okresie letnich wakacji. Dzieci spędziły wolny czas nad jeziorem ucząc się języka polskiego, polskiej historii, kawałka polskiego świata.

"Dla Ciebie, Mamo"
Najlepsza na świecie jest mi Mama, kochana mama. Cieszymy się, że wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 12 w Tomaszowie Maz. braliśmy udział w I Powiatowym Konkursie "Dla Ciebie, Mamo". Konkurs przebiegał w trzech kategoriach: plastyczna, literacka i muzyczna. Cieszymy się, że nasze nagrody trafiły do tak uzdolnionych młodych osób.

Info-Tech III
Już po raz trzeci AGAWA.PL miała przyjemność współpracować z organizatorami Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów INFO-TECH V. Finał odbył się w Tomaszowie Maz. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Cieszymy się, że nasze produkty trafiły do tak uzdolnionych osób i jako nagrody będą pomagać w dalszej realizacji pasji i marzeń młodych uczestników.

Magnetyczne Wielkie Drogi
Uśmiech na twarzach dzieci to chyba najlepsza nagroda za pomoc. Tym szczególniej cieszymy się, że w listopadzie 2011r. mogliśmy nieodpłatnie przekazać tablice magnetyczne, które będą służyć uczniom Szkoły Podstawowej w Wielkich Drogach.

Zapotrzebowanie na tablice
Tablica - element, który od zawsze kojarzony jest ze szkołą i edukacją. Uczniowie nie wyobrażają sobie bez niej klasy, a nauczyciele prowadzenia lekcji. Prośba o podarowanie tablic magnetycznych dla III Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim po prostu musiała więc zostać przez nas rozpatrzona pozytywnie i szkoła w październiku 2011r. otrzymała niezbędne materiały.

Szansa na uśmiech
"Szansa" to Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne w Piotrkowie Trybunalskim. Szansę na chwile radości przebywającym w Ośrodku Dzieciakom ofiarowali członkowie Teatru Za Jeden Uśmiech, organizując zabawę i spektakl. Nasza firma dołożyła swoją cegiełkę, dofinansowując zorganizowaną imprezę dla dzieci, która odbyła się 29 września 2011r.

Bliżej siebie...
Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci I Młodzieży Upośledzonej Umysłowo "Bliżej siebie" zgłosio się do nas w kwietniu 2011r. z prośbą o przekazanie na cele organizacji materiałów z wizualnej prezentacji, które ułatwią prace dydaktyczne w placówce. Oczywiście produkty wysłaliśmy, ponieważ chcemy być "bliżej siebie".

Pomoc dla Rodzinnego Domu Dziecka
Rozwijanie umiejętności artystycznych u dzieci możliwe jest, jeśli posiadają niezbędne materiały do kształtowania swojego zmysłu artystycznego. W kwietniu 2011r. postanowiliśmy zatem podarować farby, plasteliny, bloki, zeszyty i inne artykuły papiernicze na rzecz Rodzinnego Domu Dziecka przy ul. Rycerskiej w Tomaszowie Mazowieckim.

Poduszki dla Wrzosika
Rodzinny Dom Dziecka "Wrzosik" na co dzień zapewnia dzieciom opiekę i wielkie wsparcie. Aby nieco wspomóc codzienny trud niesienia pomocy potrzebującym dzieciom, w marcu 2011r. podarowaliśmy tej placówce opiekuńczej niezbędne elementy pościelowe.

Na zimowych szlakach z PTSM
Zwiedzanie lokalnych terenów i podziwianie zimowych krajobrazów to pasja Szkolnego Koła PTSM przy Publicznej Szkole Podstawowej w Królowej Woli. Organizację tegorocznego XVIII Rajdu Zimowego "Sanna", który odbył się w dniach 18-19 lutego 2011r. wspierała również nasza firma.

Językowy weekend w Lubochni
W marcowy weekend już po raz trzeci Publiczne Gimnazjum w Lubochni (5-6 marca 2011r.) gościło wszystkich uczniów, którzy znają potegę słowa i wiedzą, jak ważna jest znajomość języków obcych. III Rajd "Weekend w Lubochni po angielsku i niemiecku" to doskonała okazja do nauki i zabawy. Przekazaliśmy produkty z oferty naszej firmy, aby nagrodzić wiedzę i zapał uczestników.

Przyjaciele Dzieciom
W naszym mieście wciąż wiele dzieci pozostaje w ciężkiej sytuacji socjalno-materialnej, niestety nie z własnej winy. Niewiele jest też osób, które beinteresownie pomogą tym najbiedniejszym, dlatego regularnie staramy się wspomagać takie organizacje, jak Powiatowe Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Sportowe zmagania przedszkolaków
Aktywność fizyczna to jeden z najistotniejszych elementów zdrowego stylu życia, dlatego tak ważne jest, aby uprawiać sport od najmłodszych lat. Z radością więc przekazaliśmy w maju 2010r. podkoszulki z nadrukiem na zawody sportowe dla dzieci z Przedszkola Nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim.

Otwarte drzwi
CIL Wrzeciono jest bielańską filią Stowarzyszenia "Otwarte Drzwi". Integracja i rozwój społeczności lokalnej oraz przeciwdziałanie bezrobociu to główne założenia jego statutu. Od naszej firmy Stowarzyszenie otrzymało w wrześniu 2010r. materiały eksploatacyjne do drukarki, która ułatwia przygotowanie elementów niezbędnych do pracy z jego podopiecznymi.

Kolorowy Świat
Organizacje non profit działające na rzecz dzieci z porażeniem mózgowym mają wiele potrzeb. Poza sprzętem medycznym czy lekami Fundacje potrzebują również sprzętu do codziennej współpracy z dziećmi.

Na prośbę Fundacji "Kolorowy Świat" w sierpniu 2010r. przekazaliśmy laminator, niezbędny do nieodpłatnie prowadzonego Przedszkola dla Dzieci o Specjalnych Potrzebach Rozwojowych. Laminator jest potrzebny do wykonania pomocy dydaktycznych (plansz, ilustracji, układanek, historyjek obrazkowych) oraz laminowania symboli wykorzystywanych w komunikacji alternatywnej, ponieważ dzieci uczęszczające do "Kolorowego Przedszkola" nie porozumiewają się werbalnie.

Wybory Miss Szkół Ponadgimnazjalnych
W czerwcu 2009r. w Tomaszowie Mazowieckim po raz pierwszy zorganizowane zostały Wybory Miss Szkół Ponadgimnazjalnych. Organizatorzy zwrócili się do nas z prośbą o wsparcie, którego oczywiście udzieliliśmy. Finalistkom gratulujemy, a organizatorom życzymy kolejnych, równie udanych, edycji konkursu.

Info-Tech po raz drugi
Już po raz drugi uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 wykazali sie wiedzą i umiejętnościami informatycznymi. Firma AGAWA.PL miała przyjemność ponownie współpracować z organizatorami konkursu. Cieszymy się, że nasze produkty trafiają do tak uzdolnionych osób i jako nagrody pozwalają z jeszcze większą pasją walczyć o zwycięstwo.

Wielkanoc 2009
Stowarzyszenie Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Tomaszowie wychodzi naprzeciw tym, którzy szczególnie potrzebują pomocy. Wspiera, informuje, poszerza świadomość społeczną, ale bez pomocy ludzi dobrej woli te działania mogą stać się mało efektywne. Wierzymy, że nasz podarunek pozwoli spędzić Święta Wielkanocne w lepszych warunkach chociaż jednej rodzinie.

Spełnione marzenia
Spełnianie dziecięcych marzeń to trudne zadanie, choć bez wątpienia godne podziwu. Fundacja dziecięca Fantazja niesie radość nieuleczalnie chorym dzieciom finansując ich fantazje. Firma AGAWA.PL przekazała bindownicę na potrzeby fundacji, dzięki czemu zaoszczędzone pieniądze zostaną przekazane na spełnianie marzeń kolejnych Podopiecznych.

Z Internetem za pan brat
I Szkolna Olimpiada Wiedzy o Internecie to efekt pomysłowości nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie. Uczniowie wykazali się bogatą wiedzą teoretyczną, jak również praktycznymi umiejętnościami informatycznymi. Nasza firma sponsorowała nagrody - koszulki z nadrukiem dla wszystkich uczestników.

Tablice korkowe dla szkół i przedszkoli
Efektywne i ciekawe nauczanie często jest zasługą wykorzystywanych materiałów. Kierując się tą zasadą w październiku 2008r. zaopatrzyliśmy szkoły i przedszkola z powiatu tomaszowskiego w tablice korkowe i magnetyczne.

Siatkarki z Technikum Gastronomicznego
Nowy rok szkolny to czas zarówno na naukę, jak i międzyszkolne zmagania sportowe. Klasa IIIa Technikum Gastronomicznego ZSP nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim swoje mecze zagra w koszulkach ufundowanych przez firmę AGAWA.PL.

Uśmiech dla "Słoneczka"
Tym razem "Teatrzyk za jeden uśmiech" choć na chwilę wywołał radość w gronie dzieci z Domu Dziecka "Słoneczko" w Tomaszowie Mazowieckim. Cieszymy się, że poprzez wsparcie finansowe mogliśmy wesprzeć tę słuszną inicjatywę (maj 2008).

Firma uczniowska KARYKATUREX
Prowadzenie firmy i zarządzanie jej zasobami to bez wątpienia umiejętności, które zdobywa się latami. II LO w Tomaszowie Mazowieckim umożliwia młodzieży zdobycie doświadczeń w kierowaniu miniprzedsiębiorstwem podczas lekcji przedsiębiorczości. AGAWA.PL pomogła uczniowskiej firmie rozwinąć skrzydła przekazując materiały niezbędne do produkcji kubeczków z nadrukiem (kwiecień 2008).

Konkurs Informatyczny
Sukcesy w konkursach informatycznych to dla uczniów jedna z wielu dróg rozwoju i samorealizacji. Podczas Konkursu "Info-Tech" zorganizowanego w marcu 2008r. przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 młodzież wykazała się umiejętnościami oraz posiadaną wiedzą, a nasza firma przekazała nagrody na finał. Gratulujemy zwycięzcom, a organizatorom życzymy wytrwałości w organizacji kolejnych edycji.

Pomoce dydaktyczne dla przedszkola
W kwietniu 2008 roku nieodpłatnie wyposażyliśmy w pomoce dydaktyczne placówkę Przedszkola Nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim. Przygotowaliśmy paczkę zawierającą niezbędne artykuły piśmiennicze i papiernicze.

"Szansa"
"Teatrzyk za jeden uśmiech" pomaga chorym dzieciom odzyskać nadzieję i przywrócić uśmiech na twarzach. Z tego powodu postanowiliśmy po raz kolejny wesprzeć tę słuszną inicjatywę. Tym razem sponsorowaliśmy przedstawienie dla Dzieci z Centrum Rehabilitacyjno - Edukacyjnego "Szansa" (luty 2008).

Hufiec ZHP Mrągowo
Hufiec ZHP Mrągowo zwrócił się do nas z prośbą o wsparcie na początku stycznia 2008r. Propozycja harcerzy dotyczyła zakupu naszych produktów na cele Hufca po szczególnie niskich cenach. Oczywiście przystaliśmy na te warunki, by choć w ten sposób wspomóc zuchów, harcerzy i instruktorów.

Dom Pomocy Społecznej w Tomaszowie Maz.
Na początku nowego - 2008 roku - o pomoc zgłosił się do Nas Dom Pomocy Społecznej w Tomaszowie. W związku z tym przekazaliśmy na rzecz podopiecznych artykuły chemiczne i papiernicze potrzebne w życiu codziennym. Przy okazji dziękujemy Pani Dyrektor DPS za otrzymane życzenia noworoczne.

Stowarzyszenie Oliwskie "Słoneczko"
W październiku 2007r. przekazaliśmy folię do laminowania A4 do świetlicy popołudniowej dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym na prośbę Stowarzyszenia Oliwskiego "Słoneczko". Materiały tego typu potrzebne są członkom Stowarzyszenia do oprawiania dyplomów dla dzieci i innych dokumentów, a na ich zakup sami nie mogą sobie pozwolić.

Przyjaciel dziecka
Wrzesień 2007 roku zaowocował otrzymaniem tytułu "Przyjaciela Dziecka" od dzieci z Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. Byliśmy jednym ze sponsorów "Teatrzyku za jeden uśmiech", który rozbawił dzieci swoim przedstawieniem i pozwolił im choć na chwilę zapomnieć o męczących chorobach.

13 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Co roku regularnie pomagamy i bawimy się razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W niedzielę 9 stycznia 2005 roku w Zespole Szkół nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się licytacja kubków przygotowanych przez naszą firmę, które cieszyły się dość dużym zainteresowaniem. Umieściliśmy również na naszej stronie baner wspierający aukcje organizowane przez WOŚP.

"Gwiazdka z Agawą"
Świąteczna akcja pomocy rodzinom ubogim z rejonu Tomaszowa Mazowieckiego zorganizowana przez naszą firmę to wielka zbiórka zużytych, bezużytecznych wkładów do drukarek atramentowych oraz laserowych. Odbyła się dwukrotnie w 2003 i 2004 roku i przyłączyły się do niej niestety wyłącznie osoby prywatne. To właśnie one przekazywały na rzecz pomocy dzieciom po jednym pustym tonerze. Warto tu wspomnieć, że do naszej akcji przyłaczyły się gazety: KOMPUTER CD oraz PAPIERNICZY ŚWIAT będące patronami medialnymi akcji.

Fundacja Synapsis
W sierpniu 2003r. zgłosiła się do nas Fundacja Synapsis z prośbą o pomoc w realizacji programu "Budowanie i upowszechnianie modelowych rozwiązań efektywnej polityki społecznej na rzecz dzieci z autyzmem i ich rodzin w oparciu o doświadczenia organizacji pozarządowych z krajów Uni Europejskiej zrzeszonych w Autisme-Europe". Zgodnie z życzeniem podarowaliśmy 1000 sztuk płyt CD-R, które zostały użyte do wyprodukowania materiału informacyjnego dotyczącego problemu autyzmu. Fundacja Synapsis jest oczywiście organizacją działająca na zasadzie non-profit dlatego realizacja programów na rzecz osób z autyzmem jest możliwa tylko dzięki pomocy sponsorów.

"Słodka Gwiazdka"
Redakcja CRN wraz z zespołem Caritas i naszą firmą postanowiła dalej pomagać dzieciom znajdującym się pod opieką Zespołu Caritas przy Parafii świętego Maksymiliana w Warszawie. Efektem tego była akcja związana z najbardziej rodzinnym swiętem, jakim jest Boże Narodzenie. Chcieliśmy osłodzić dzieciom te szczególne dni w roku a nasza pomoc i przekazane dary spełniły te zamierzenia.

"Tornister"
Redakcja CRN wspólnie z Zespołem Caritas już po raz drugi zorganizowała zbiórkę przyborów szkolnych na rzecz pomocy dzieciom znajdującym się pod opieką Zespołu Caritas przy Parafii świętego Maksymiliana w Warszawie. Nasza Firma także przyłączyła się do tej akcji. Mogliśmy w ten sposób choć trochę pomóc przywrócić uśmiech na twarzach dzieci.

Młodzież Dzieciom - Myśl Trzeźwo
Pierwszym etapem naszej pomocy było wsparcie przy organizacji wielkiej akcji regionalnej Fundacji Dar Serca z Tomaszowa Maz., której celem jest zbieranie środków finansowych dla dzieci z chorobami nowotworowymi i przewlekle chorych. Akcja trwała dalej po nazwą "Młodzież Dzieciom - Myśl Trzeźwo", a jej jednym z głównych etapów był koncert charytatywny, który odbył sie w dniu 27.09.2002 o godz. 18:00 w kinie Włókniarz w Tomaszowie Mazowieckim. Dzięki płytom CD-R, dostarczonym przez nasz sklep internetowy www.agawa.pl, organizator - Fundacja DAR SERCA zebrała sporo dodatkowych środków finansowych dla dzieci chorych. Na nośnikach CD-R znajdowały się oczywiście utwory przedstawione na koncercie.

Arcydzieła w zasięgu ręki
Na początku 2003r. doszło do spotkania naszych pracowników z grupą młodych osób, niepełnosprawnych artystów z Ośrodka Terapii Zajęciowej w Tomaszowie Mazowieckim, zajmujących się aktywnie malowaniem. Niestety wszystkie ich prace chowane są do przysłowiowej szuflady, choć są niezwykle oryginalne. Na naszej stronie umieściliśmy prace tych utalentowanych dzieci. Koszt ich zakupu był dla potencjalnych nabywców naprawdę szokująco niski, a dla autorów stanowił ogromne źródło przyjemności i pomagał odnaleźć wiarę w siebie.