Zapisz się do Newslettera
i odbierz darmowy e-book

Zapisz się do Newslettera
i odbierz darmowy e-book:

"Sekrety personalizacji", czyli kompendium wiedzy o wykonywaniu nadruków

Podaj kod:
Captcha

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych (Newslettera) na moje konto e-mail. W każdej chwili mogę zrezygnować z otrzymywania Newslettera tutaj


zapisz się

Nasze portale (porady, filmy)

Mural AGAWA.PL

Firma AGAWA.PL Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma. Istnieje już od 1999 roku. Oferuje wysokiej jakości produkty z zakresu termotransferu (maszyny i media do wykonywania nadruków na koszulkach, piłkach, metalach, kubkach i innych gadżetach), drukowania (tusze i tonery do drukarek atramentowych i laserowych, surowce do regeneracji kartridży), wizualnej prezentacji (urządzenia biurowe, tablice, artykuły magnetyczne).

Latem 2017r. na fasadzie siedziby firmy powstał pierwszy w Tomaszowie Maz. mural. Wykonał go znany już nie tylko w Polsce, ale i na świecie artysta-malarz abstrakcjonista, Bartek Świątecki, który od 1996 roku związany jest z kierunkiem artystycznym street art. Tworzy obrazy olejne, które są eksponowane w galeriach na całym świecie, a także murale na ścianach budynków w wielu krajach.

Mural na fasadzie AGAWA.PL ma powierzchnię około 180 m2. Do jego realizacji użyte zostały farby akrylowe oraz spraye. Stworzony obraz to połączenie graffiti i abstrakcjonizmu. Jadąc ulicą Milenijną na pewno każdy zwróci uwagę na "nowoczesność i unikalność" fasady budynku.

Filmy prezentujące wykonanie muralu na fasadzie AGAWA.PL Sp. z o.o. przez Bartka Świąteckiego:Zdjęcia prezentujące wykonanie muralu na fasadzie AGAWA.PL Sp. z o.o. przez Bartka Świąteckiego: