Nasze portale (porady, filmy)

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do Newslettera:
Otrzymuj informacje o nowościach
i promocjach !

Podaj kod:
Captcha

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych (Newslettera) na moje konto e-mail. W każdej chwili mogę zrezygnować z otrzymywania Newslettera tutaj


zapisz się

Szkolenia organizowane przez firmę AGAWA.PL Sp. z o.o.

SZKOLENIA Z TERMOTRANSFERU

Szanowni Klienci

Wracamy z ofertą szkoleń pokazowych skierowaną do Wszystkich, którzy planują rozpocząć swoją działalność z termotransferem.

Służymy swoim wsparciem technicznym przy zakupie urządzeń do wykonywania nadruków takich jak : prasy, plotery, drukarki.

W celu stworzenia koszulki lub innej odzieży z własną grafiką pomożemy Państwu dobrać odpowiedni sprzęt i opowiemy w jakie materiały należy się wyposażyć, zasugerujemy właściwą technikę nadruku i tkaninę.

Zaprezentujemy możliwości nadruków na materiałach z naszej oferty takich jak: tekstylia, ceramika, szkło, drewno, metal i innych artykułach przystosowanych do sublimacji i termotransferu.

Pozyskane umiejętności mogą Państwo wykorzystać w przygotowaniu materiałów reklamowych, gadżetów, upominków czy artykułów promocyjnych. Jeśli organizujecie Państwo event, imprezę integracyjną czy warsztaty tematyczne, opowiemy jak samemu wykonać ciekawe gadżety dla uczestników.

Podpowiemy także jak uniknąć błędów, które zdarzają się na początku nauki drukowania na przedmiotach i tekstyliach.

Z nami przekonacie się Państwo, że nadruk termotransferowy nie jest skomplikowany, a może być przyjemny i przynieść oczekiwany zysk.

Jako profesjonaliści w branży chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy również do obejrzenia reportaży z wybranych szkoleń