Zapisz się do Newslettera
i odbierz darmowy e-book

Zapisz się do Newslettera
i odbierz darmowy e-book:

"Sekrety personalizacji", czyli kompendium wiedzy o wykonywaniu nadruków

Podaj kod:
Captcha

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych (Newslettera) na moje konto e-mail. W każdej chwili mogę zrezygnować z otrzymywania Newslettera tutaj


zapisz się

Nasze portale (porady, filmy)

O nas / Opinie

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie klientom szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez maksymalnie bezpieczny, dostępny 24 godziny na dobę, nowoczesny sklep internetowy.


Nasze wartości

  • zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie
  • zaufanie i uczciwość
  • dynamizm i nowoczesność
  • innowacyjność i profesjonalizm
  • ciągły rozwój

Opinie o nas

Największą nagrodą dla firmy jest zadowolenie i satysfakcja Klientów. Jest nam bardzo miło, iż nasi Partnerzy dzielą sie z nami wrażeniami i opiniami dotyczącymi naszych produktów i obsługi.

Poniżej kilka przykładowych opinii z serwisu Allegro.pl i Opineo.pl


Oferteo

Opinie o AGAWA.PL

Opineo

Opinie o AGAWA.PL

Allegro

Opinie o AGAWA.PL z serwisu allegro

Nasza działalność

Firma Agawa.PL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących na polskim rynku dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych (tuszy, tonerów) do niemal wszystkich urządzeń drukujących oraz komponentów do ich regeneracji. Oferujemy także szeroką gamę produktów z zakresu wyposażenia biur – od karteczek elektrostatycznych po stojaki reklamowe i tablice suchościeralno-magnetyczne. Nasza działalność to także sprzedaż urządzeń oraz wszelkich materiałów niezbędnych do wykonywania nadruków na różnego rodzaju gadżetach w technologii termotransferu oraz sublimacji. Dla zainteresowanych klientów prowadzimy także szkolenia z powyższych technologii.


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w najnowocześniejszych sektorach gospodarki. Przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa i wysokiej jakości świadczonych usług, nieustannie kontrolujemy i usprawniamy procesy eliminacji zagrożeń związanych z przesyłaniem danych drogą elektroniczną. Dzięki temu jesteśmy przykładem nowoczesnego sklepu internetowego, w którym bezpieczeństwo, informacja oraz bogactwo oferty doskonale ze sobą współgrają.


Dzięki wysoko kwalifikowanej, młodej kadrze konsekwentnie realizujemy cele określone w planach operacyjnych. Nasi klienci 24 godziny na dobę mogą składać zamówienia on-line i być pewni, że otrzymają dokładnie ten towar, który widzieli w witrynie sklepu. Wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie są dokładnie sprawdzane.


Jako nieliczni na rynku oferujemy naszym klientom doradztwo "po sprzedaży" oraz pomoc merytoryczną przy rozpoczynaniu nowej działalności w branży materiałów do drukowania, służąc swoim know-how. W ramach tej pomocy organizujemy specjalistyczne szkolenia z zakresu regeneracji kartridży do drukarek atramentowych i laserowych oraz technologii termotransferowej.


Jesteśmy właścicielem jedynych w Polsce, specjalistycznych portali o drukowaniu i regeneracji - Druknet.PL oraz technologii termotransferowej - www.Termotransfer.PL. Nasi specjaliści, osoby o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie technologii druku, codziennie udzielają dziesiątek bezpłatnych porad wszystkim, którzy potrzebują fachowej i wyczerpującej odpowiedzi lub rozwiązania praktycznego.


Oprócz produktów naszych partnerów - uznanych marek światowych takich jak MAUL, Legamaster, Rayfilm, OCP, Delacamp, MK Imaging, oferujemy również rewolucyjne produkty pod własną marką. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy nową markę tuszy i tonerów MAXJET o zwiększonej wydajności i rewelacyjnej jakości.


Jesteśmy otwarci, elastyczni, ale również wrażliwi na potrzeby społeczności lokalnej, w ramach której funkcjonujemy i w życiu której bierzemy czynny udział.


AGAWA.PL Sp z o.o.
ul. Milenijna 38/40, 97-200 Tomaszów Maz.,
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, XX Wydział KRS Nr 0000171441,
Kapitał zakładowy: 100 000,00 PLN
tel. 44 725-17-61 fax. 44 725-17-65
e-mail: agawa@agawa.pl