Targi Rema Days 2017, 15-17 lutego 2017 Nadarzyn

Już siódmy raz wystawiliśmy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays w Nadarzynie. I ten siódmy raz okazał się być dla nas niezwykle szczęśliwym, gdyż powróciliśmy z targów z wygranym I miejscem w konkursie Korony Reklamy w kategorii Technology. Dziękujemy jeszcze raz za wsparcie i oddane głosy na naszą firmę.

Targi są coraz częściej "widziane" przez potencjalnych zagranicznych klientów, którzy coraz chętniej odwiedzają Polskę i tutaj poszukują dobrych dostawców. Mieliśmy okazję spotkać się z naszymi stałymi klientami, pozyskać nowe kontakty.

Z oferowanych i przedstawianych przez nas towarów wciąż ogromnym powodzeniem cieszył się ploter iCraft. Co więcej, nasze nowo wprowadzone do oferty folie flex Hotmark Revolution również zwróciły uwagę odwiedzających. Zapraszaliśmy także na organizowane przez nas bezpłatne szkolenia z wykonywania nadruków metodą sublimacji, termotransferu laserowego, foliami flex i flock, na różnych mediach takich jak płytki, koszulki, czapki, kubeczki, metale. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska N17 w hali F i zapraszamy do współpracy.