Targi Rema Days 2015, 4-6 lutego 2015 Warszawa

AGAWA.PL Sp. z.o.o. po raz V jako wystawca na Międzynarodowych Targach Poligraficznych RemaDays 2015. Targi odbyły się w Centrum Expo XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w dniach 4-6 lutego 2015. Tegoroczna edycja Tragów zgromadziła rekordowa liczbę odzwiedzających. Wszystkim partnerom biznesowych, klientom, kórzy odwiedziali nasz stoisko 1G11a bardzo serdecznie dziękujemy za spotkanie. Możliwość osobistego kontaktu z Państwem to dla nas cenne źródło pomysłów i inspiracji oraz możliwość podzielenia się wiedzą i zaprezentowania nowości.

W tym roku największym hitem targowym była prasa 3D do sublimacji. Urządzenie, które służy do znakowania przedmiotów o nieregularnych kształtach: etiu do telefonów, smartfonów, filiżanek, kubków, kieliszków, szklanek i innych przedmiotów.

Dla wszystkich, którzy tną folie flex i flock, wycinają nieduże powierzchnię po obrysie czy tworzą opakowania AGAWA.PL zaprezentowała ploter tnący iCraft. Podręczne, nieduże urządzenie do cięcia folii reklamowych z własnym oprogramowaniem Sure Cuts A Lot obsługujące pliki .svg, .scut, .scal, .pdf, .ai, .eps, .png, .wpc.

Wśród materiałów do nadruku królowała transferowa folia flex HeatFlex. Folia o grubości 80 mikronów, której folię transportową ściąga się na gorąco, od razu po wgrzaniu. Folia występuję w podstawowych kolorach oraz wersji brokatowej.

Podczas targów RemaDays 2015 AGAWA.PL Sp. z.o.o została odznaczona wyróżnieniem w konkursie Korony Reklamy w kategorii Technology. Serdecznie dziekujęmy wszystkim, którzy oddali na nas głos w konkursie. Jest to dla nas zaszczyt i motywacja do dalszej pracy .


Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.