Targi Rema Days 2014, 5-7 lutego 2014 Warszawa

W tym roku AGAWA.PL gościła na największych w branży poligraficznej targach RemaDays 2014 już po raz czwarty. Tegoroczne spotkanie dodatkowo promował fakt, iż nasza firma obchodzi w tym roku 15 urodziny. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż od 1999 roku istniejemy dla Państwa, rozwijamy się i udoskonalamy naszą ofertę.

Cieszymy się, że w tym roku również mogliśmy się z Państwem spotkać, zaprezentować nowości z oferty, przybliżyć techniki wykonywania nadruków oraz podzielić się cenną wiedzą z branży termotransferu i sublimacji.

Na RemaDays2014 największe zainteresowanie wzbudziły folie flex: Quickflex, folia flex stretch oraz folie flex ze wzorem. Quick flex to folia flex, którą transferuje się wyjątkowo krótko: 5 sekund, 165 stopni, a folię transportową ściąga się na ciepło. Folia bardzo dobrze współpracuje z materiałem, jest wyjątkowo cienka. Folia flex stretch to folia rekomendowana do nadruków na materiałach typu lycra: stroje kąpielowe, czepki. Nadruki z folii nie pękają, doskonale pracują z materiałem.

Dla wszystkich, którzy robią nadruki w technice sublimacji hitem okazała się folia SUBLIFLEX. W przeciwieństwie do większości sublimacyjnych nośników folia doskonale sprawdza się na materiałach 100% bawełnianych. Polecana jest do nadruków grafiki wielokolorowej: zdjęć, widoczków, krajobrazów oraz do obrazów o mocnych wyrazistych kolorach.

AGAWA.PL na targach zapraszała także na szkolenia z wykonywania nadruków na tkaninach, kubkach, metalach, płytkach ceramicznych itp. Podczas szkoleń prezentowane są pokazowe nadruki z folii flex i flock oraz z wykorzystaniem papierów transferowych. Demonstrujemy zasadę działania urządzeń do wykonywania nadruków, ustawień i konfiguracji sprzętu oraz cenne wskazówki i niezbędną wiedzę praktyczną z wykonywania nadruków.

AGAWA.PL bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Jest nam bardzo miło, że frekwencja zainteresowanych firm z roku na rok jest coraz wyższa. Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.