Targi Rema Days 2013, 6-8 lutego 2013 Warszawa

Akademia Wykonywania Nadruków w AGAWA.PL na tegorocznych targach RemaDays

Już po raz trzeci nasza firma gościła wśród wystawców na największym wydarzeniu branży reklamowej w Polsce - Międzynarodowych Dniach Reklamy RemaDays 2013.

Targi Rema Days to wyjątkowe miejsce, gdzie firmy z branży reklamowej i poligraficznej specjalnie dla Państwa zaprezentowały nowości produktowe, najnowsze rozwiązania technologiczne oraz przekazały cenną wiedzę o obowiązujących trendach w branży.

W związku z wydarzeniem nasi specjaliści od termotransferu i sublimacji byli założycielami Akademii Nadrukowej, w której pomoc, nauka i szkolenie to klucz do sukcesu. Wiedza, doświadczenie i kompetencje naszej drużyny służyła klientom podczas wykonywania nadruków, doboru technologii, sprzętu, niezbędnych materiałów i gadżetów. AGAWA.PL zdradziła także termotransferowe sekrety stanowiące kluczowe elementy podczas znakowania tekstyliów.

Na RemaDays 2013 duże zainteresowanie wzbudził papier transferowy do druku laserowego na kolorowe i ciemne tkaniny - Forever Laser Dark No Cut. Papier daje możliwość wykonywania nadruków bez konieczności wycinania ich na ploterze tnącym. Ze względu na swoją strukturę może być przeznaczony do drukarek atramentowych, sublimacyjnych, laserowych i kopiarek.
Laser Dark No Cut to innowacyjna technika, gdzie podczas aplikacji na tkaninę przenoszony jest wyłącznie toner, niezadrukowane miejsca pozostają czyste, bez wypełnienia, podobnie jak w przypadku papieru ImageClip - hicie zeszłorocznych targów Rema Days.

Największą jednak uwagę zwrócił na siebie papier Forever przeznaczony do zadruku w specjalnych drukarkach z białym tonerem OKI C 711. Dzięki jego zastosowaniu możliwe jest uzyskanie nadruku w białym kolorze na ciemnych i kolorowych tkaninach. W zależności od rodzaju papieru nadruki z białym kolorem będziemy mogli wykonywać dodatkowo na kolorowych kubkach i blaszkach, puzzlach oraz papierowych torbach.

Po raz kolejny zwiedzający nie przeszli obojętnie obok naszych folii flex i flock. W tym roku najwięcej zapytań dotyczyło folii ze strukturą, których bogatą kolorystykę AGAWA.PL ma w swojej ofercie. Dodatkowo nowe kolory i wzory folii ze wzorem i folii perforowanych.

Podczas targów AGAWA.PL zapraszała na szkolenia z wykonywania nadruków na różnych powierzchniach:

  • tkaninach
  • kubkach
  • metalach
i przy pomocy odpowiedniego sprzętu:
  • pras transferowych (do powierzchni płaskich, kubków, talerzy itp.)
  • ploterów tnących i potrzebnych do nich akcesoriów
  • drukarek sublimacyjnych
Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy za możliwość osobistego poznania. Cieszymy się, że przygotowane przez nas atrakcje wzbudziły Państwa zainteresowanie. Zapraszamy do współpracy!