Targi Rema Days 2012, 1-3 lutego 2012 Warszawa

Pierwsza pomoc w nadrukach na REMA DAYS 2012!

Targi Rema Days 2012, które odbyły się w dniach 1-3 lutego 2012r. już po raz VIII, jak zwykle przyciągnęły szerokie rzesze zwiedzających i rekordową, jak dotąd, ilość wystawców. Na największym wydarzeniu branży reklamowej w Europie Środkowej świat reklamy prezentował i promował innowacyjne pomysły, niekonwencjonalne rozwiązania i spektakularne nowości.


Firma AGAWA.PL już po raz drugi pojawiła się na targach, zaskakując swoich klientów oryginalnym wyglądem stoiska. Ucharakteryzowane na karetkę pogotowia, przyciągało uwagę klientów i wyróżniało się spośród kilkuset wystawiających się w hali I firm. Udzielaliśmy pierwszej pomocy zwiedzającym, którzy planują wykonywać nadruki w technologiach niskonakładowych lub już wykonują i potrzebują niezbędnych do tego celu materiałów i mediów. Na wszystkich klientów czekali uśmiechnięci specjaliści w białych fartuchach lekarskich, służąc swoją wiedzą i pomocą.


Jako specjaliści w dziedzinie termotransferu i sublimacji informowaliśmy zwiedzających o wszelkich elementach niezbędnych do wykonywania nadruków. Przedstawiliśmy zatem pełną ofertę pras termotransferowych, ploterów, drukarek laserowych i do sublimacji, papierów oraz folii flex i flock, a także wszelkich mediów do nadruków. Firma AGAWA.PL Sp. z o. o. zaopatruje klientów od podstaw.


Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się nowy papier do nadruku termotransferowego bez podtła. Dotychczas żółte podtło na białej koszulce nieco niszczyło efekt wykonanego nadruku. Image Clip to nowa technologia, która pozwala bez wycinania na ploterze otrzymać idealny motyw o nieregularnych konturach bez podtła!

Uznanie klientów zdobyły również nowe folie termotransferowe flex i flock z wzorami i strukturą, których szeroki wybór posiadamy w ofercie. Zainteresowani znajdą u nas m.in. folie w kolorach podstawowych, ale również brokatowe, neonowe, ze strukturą czy wzorem.


Pierwsza pomoc z AGAWY na co dzień ratuje nadruki swoich klientów:

  • Udziela pierwszej pomocy przy doborze technologii i sprzętu.
  • Leczy z niewiedzy technologicznej na szkoleniach z wykonywania nadruków.
  • Zabezpiecza w wszelkie niezbędne materiały i produkty, bez recepty!
  • Reanimuje w problemach z nadrukami - służy swoim know-how po sprzedaży.

Na lutowych targach nie zabrakło również konkursu. Wszystkie osoby, które zostawiły nam swoją wizytówkę, miały szansę na zdobycie wyjątkowych gadżetów z nadrukiem z własnym zdjęciem. Losowanie odbywało się codziennie!


Wszystkim zwiedzającym dziękujemy za spotkanie na targach Rema Days! Cieszymy się, że nasz oferta wzbudziła tak ogromne zainteresowanie i oczywiście zapraszamy do współpracy.