Targi Rema Days 2011, 2-4 lutego 2011 Warszawa

Zapalaliśmy do nadruków na REMA DAYS 2011!

W dniach od 02 do 04 lutego 2011r. już po raz VII ponad 500 wystawców zaprezentowało swoją ofertę na największym wydarzeniu branży reklamowej w Europie Środkowej. Najnowsze produkty, rozwiązania oraz trendy marketingu i reklamy ściągają co roku blisko 10000 zwiedzających.

Firma AGAWA.PL, która na targach pojawiła się po raz pierwszy, przygotowała dla swoich klientów niespodziankę. Jako specjaliści od termotransferu i sublimacji zapalaliśmy zwiedzających do wykonywania nadruków. Stoisko pochłonięte było płomieniami, z głośników wył alarm syreny strażackiej, a zwiedzających witali uśmiechem pracownicy przebrani w czerwone koszulki z napisem „Nadrukowa straż pożarna”.

Na lutowych targach nie zabrakło także konkursu. Wszystkie osoby, które zostawiły swoją wizytówkę, otrzymały szansę na zdobycie wyjątkowej koszulki z nadrukiem z własnym zdjęciem. Losowanie odbywało się codziennie! Co więcej, każdy kto odwiedził płonące ognisko firmy AGAWA.PL na terenie Centrum Expo XXI w Warszawie, mógł otrzymać ognisty bon, który po zakupie prasy termotransferowej uprawnił do półrocznych zakupów z 5% rabatem na wszystkie materiały do nadruku.

Nadrukowa straż pożarna z AGAWY codziennie ratuje pasję swoich klientów: gasi pragnienie wiedzy, szkoląc z wykonywania nadruków, udziela pierwszej pomocy przy doborze technologii i sprzętu oraz zabezpiecza w wszelkie niezbędne materiały i produkty. Na ognistym stoisku zwiedzający dowiedzieli się o wszystkich elementach niezbędnych do wykonywania nadruków, ponieważ sklep internetowy www.agawa.pl zaopatruje klientów kompleksowo. Przedstawiliśmy zatem pełną ofertę pras termotransferowych i innych urządzeń do nadruków, papierów i folii termotransferowych oraz wszelkich mediów do nadruków.

Największą popularnością cieszyły się folie termotransferowe flex i flock, których szeroki wybór posiadamy w ofercie. Zainteresowani znajdą u nas m.in. folie tradycyjne, ale również brokatowe, neonowe, ze strukturą czy wzorem.

Wszystkim zwiedzającym dziękujemy za spotkanie na targach Rema Days! Cieszymy się, że nasz oferta wzbudziła tak ogromne zainteresowanie. Zapraszamy do współpracy.