Międzynarodowe Targi Office Fair 2012, 21-22 listopada 2012 Warszawa

Targi Office Fair to największe i najpopularniejsze wydarzenie wśród sektora biurowego, które w dniach 21- 22 listopada zgromadziło szerokie grono polskich i zagranicznych wystawców.


Producenci i dystrybutorzy prezentowali nowinki technologiczne ze świata druku, najnowsze rozwiązania dla branży papierniczo - biurowo - szkolnej.


Impreza była doskonałą okazją nie tylko do spotkania specjalistów, ale również do zapoznania się z nowymi produktami i nadchodzącymi trendami. Ponadto, zwiedzający mieli szansę uczestniczenia w niezwykle interesujących panelach konferencyjnych o szerokiej tematyce.


Jednym z najbardziej absorbujących i ekscytujących punktów programu było ogłoszenie zwycięzców konkursów Best Office Product oraz wręczenie statuetek przez znanego psychologa biznesu Panią Izabelę Kielczyk.


Wystawę Office Fair uświetniły liczne konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców i partnerów targów. Podsumowując, pierwsza edycja targów Office Fair okazała się sukcesem.


Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedziny, jak również wystawcom za współpracę i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że kontakty biznesowe nawiązane podczas targów Office Fair zaowocują w przyszłości.