IX Festiwal "A może byśmy tak..." - Dni Tomaszowa Maz.,, 18-20 czerwca 2004r. Tomaszów Mazowiecki

W dniach 18-20 czerwca 2004r. odbył się kolejny Festiwal zorganizowany z okazji Dni Tomaszowa. Prócz wielu atrakcji takich jak chociażby koncerty zespołów:
- Jeden Osiem L
- Sistars
- Pidżama Porno
- Mezo
- Pudelsi
- Formacja Nieżywych Schabuff
na tomaszowskiej przystani można było spotkać także pracowników firmy Agawa.Pl Sp. z o.o. Nieco odmienny charakter imprezy w porównaniu do spotkań targowych, na których zazwyczaj firma się wystawiała nie przeszkodził jej w ogromnym zainteresowaniu jakim cieszyła się oferta specjalna. Była nią możliwość zamówienia na miejscu koszulki, kubka, podkładki pod myszkę lub też puzzli z własnym zdjęciem lub też inną grafiką z ciekawym tekstem. Oferta przyciągała głównie młodych rodziców, którzy byli zainteresowani zakupem wszelkich produktów na których możnabyłoby nadrukować zdjęcia swoich latorośli.

Oferta w dalszym ciągu jest dostępna na stronie producenta www.agawa.pl/inne/nadruki, tak więc wszystkie osoby, które nie miały przyjemności uczestnictwa w IX Festiwalu "A może byśmy tak...do Tomaszowa" a są zainteresowane zakupem koszulki, kubka lub też innego produktu z nadrukowanym własnym projektem mogą to zrobić za pośrednictwem właśnie tej strony.

FOTOREPORTAŻ Z DNI TOMASZOWA: