XXLs do powierzchni płaskich

art107.jpg

Dla wszystkich, którzy chcą wykonywać nadruki na powierzchniach płaskich, Agawa.pl przygotowała specjalną ofertę: automatycznie otwieraną prasę transferową XXLs z zamykaniem kanapkowym.

Kupując prasę warto zwrócić uwagę na parametry tj. stała temperatura na płytach grzewczych, równomierny docisk oraz monitoring czasu wgrzewania i temperatury na elektronicznym wyświetlaczu.

Szeroki zakres temperatur (1 - 220°C) umożliwia wykonywanie na prasie transferów z sublimacji, papierów do druku laserowego oraz folii flex i flock. Czas regulowany jest co 1 sekundę, temperatura co 0,1 stopnia °C. Dodatkowym atutem prasy XXLs jest możliwość "przeprasowywania" tkanin. Co więcej, urządzenia może pracować w trybie "ECO", który znacznie zmniejsza zużycie energii elektrycznej. Funkcja ECO jest sterowana automatycznie i posiada trzy tryby: "ECO 1", "ECO 2", "ECO 3". Ich zastosowanie w zależności o trybu obniża temperaturę płyty grzewczej o 50°C po 30, 60 i 120 minutach. Po dalszych 60 min zaś następuje wyłączenie grzałek. Korzystanie z możliwości wymiany płyt grzewczych umożliwia precyzyjne wykonanie nadruków na różnych nośnikach (czapkach, parasolach, rękawach, nogawkach). Dodatkowo do prasy można zainstalować laser pozycjonujący, który umożliwia precyzyjne rozmieszczenie nadruku na tkaninie.

Prasa doskonale nadaje się do nadruków na koszulkach, torbach, puzzlach, podkładkach pod mysz, blachach i innych.


magazyn "T&P", nr 4 / 2013 str. 8