Odzież termoaktywna też jest!

art-106.jpg

Znany na naszym rynku, profesjonalny dostawca między innymi pras, papierów, folii transferowych i innych materiałów do nadruku posiada od niedawna także odzież termoaktywną. "To odzież dla osób ceniących sobie komfort i wygodę, aktywnie spędzających wolny czas. Idealna do biegania, na narty, górskie wspinaczki, Nordic Walking a także do codziennych prac w ogrodzie, spacerów po lesie, innych ruchowych zabaw na świeżym powietrzu, powiedziała Danusia Misiak (Specjalista ds. Marketingu AGAWA.PL).

Oferowana przez firmę AGAWA.PL odzież została wykonana przy użyciu najwyżej technologii HighTex. Dwustronna dzianina powstała z połączenia jedwabiu teksturowanego z włóknami wysokiej jakości bawełny. Higroskopijny, elastyczny, dwustronny materiał zapewnia komfort podczas wszelkiej aktywności fizycznej. Ekologiczne sploty bawełniane dzięki współpracy z włóknami teksturowymi zapewniają efekt mikroklimatu wokół ciała. W zimie towarzyszy nam uczucie ciepła i suchości, w lecie chłodu. Bawełna przejmuje wilgoć i pot zapewniając szybkie parowanie. Odzież termoaktywna zbudowana jest w 60 procentach z bawełny, 36 procentach z jedwabiu teksturowanego i 4 procent z dorlastanu.

W ofercie AGAWA.PL znajdziemy t-shirty, golfy, termoaktywne legginsy, oddychające koszulki polo i bluzy dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. A wszystkie pozycje w 4 kolorach: białym, czarnym, granatowym i zielonym.

Prezentowana odzież przystosowana jest do znakowania folią flex, flock oraz subliflock.


magazyn "T&P", nr 4 / 2013 str. 6