Na nauki do AGAWY

art99.jpg

Agawa.pl regularnie organizuje spotkania szkoleniowe z zakresu druku. Kolejne spotkanie pod tytułem "Szkolenia w zakresie nadruków termotransferowych" odbędzie się 17 maja w Poznaniu. Prezentacja urządzeń do wykonywania nadruków termotransferowych jest całkowicie bezpłatna, należy tylko dokonać uprzedniej rejestracji na stronie internetowej organizatora. W planie szkolenia przewidziane jest szczegółowe omówienie wybranych technologii wykonywania nadruków, czyli sublimacji, termotransferu laserowego oraz nadruku foliami flex i flock. Nie zabraknie także prezentacji różnych rodzajów pras transferowych i przykładów ich zastosowania.

Doświadczony zespół specjalistów z firmy Agawa.pl przedstawi ponadto swoją ofertę pras transferowych, omówi ich parametry techniczne, zasady bezpieczeństwa pracy oraz wykorzystanie sprzętu w codziennej pracy.

Będzie również czas na odrobinę praktyki: wykonywanie nadruków na wybranych podkładach przy wykorzystaniu prezentowanych modeli urządzeń, między innymi nadruk sublimacyjny na kubku, podłożu metalowym, nadruk termotransferowy z drukarki laserowej na podkładce pod mysz komputerową oraz nadruk termotransferowy foliami flex i flock na koszulce.

Rejestracji należy dokonywać przy wykorzystaniu formularza, który znajduje się na stronie organizatora, w zakładce "szkolenia termotransferowe".


magazyn "T&P", nr 2 / 2013 str. 10